laupäev, 28. mai 2016

Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi suurepärased sportlased

24.-25. mail toimusid Kadrioru staadionil Tallinna koolinoorte meistrivõistlused kergejõustikus. Lilleküla kool oli esindatud 29 õpilasega, kes võistlesid kahel päeval paljudel aladel. Kool saatis välja nii kergejõustikutreeningutes käivad kui ka mõnda ala esimest korda proovivad õpilased.

Kõige edukamad olid PN vanuseklassi ehk kuni 9. klasside poisid, kes said kokku 3 medalit. Selles vanuseklassis saavutas 7.a klassi õpilane Ken-Mark Minkovski poiste 100 m eeljooksudes esikoha ajaga 11,31. Finaalis veel kiiremat aega – 11,29 näidanud Minkovski saavutas üsnagi kindla võidu teiste üle. Teine medal tuli Minkovskile kaugushüppes, kus stabiilse üle 6 m hüpete seeria lõpetas võiduhüpe 6,25 m.

Esikoha saavutas PN 4x100 m tiim, kuhu kuulusid Christian Korka, Martin Bode, Otto Maasik, Ken-Mark Minkovski

Tüdrukute vanemas vanuseklassis saavutas 11.r õpilane Anette Piirsalu kolmanda koha 400 m jooksus.

4x100 m teatejooksu tiim oli esindatud ka tüdrukute vanemas vanuseklassis ning nad saavutasid viienda koha. Tiimi kuulusid Carmen Sillamaa, Sandra Binsol, Mirjam Cicetti, Anette Piirsalu. Ka poiste vanemas vanuseklassis oli välja pandud teatejooksutiim ning saavutati samuti viies koht. Tiimi kuulusid Cristopher Kehinde, Johan Pastarus, Peeter William Sarevet, Andrei Totšilin.
Kaks päeva olid küll pingelised, kuid saavutati rohkelt isiklikke rekordeid ning motivatsiooni edaspidiseks sportimiseks.